Categories: ROZE

U tha se janë ndarë, reagon partnerja e ‘Sarp’

Çagatay Ulusoy është një nga aktorët turq më të njohur të momentit.

Ai është përfolur shpesh për jetën private, pasi ishte prej kohësh në një lidhje me aktoren Duygu Sarisin e njohur si ‘Burxhu’ nga seriali ‘Vrasje të vogla’.

Pak kohë më parë, u raportua se dyshja i kishte dhênë fund marrëdhënies megjithatë aktorja i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit.

Teksa ndodhej në qendër tregtare, gazetarët i janë afruar për ta pyetur mbi lidhjen me aktorin e njohur.

“Shumë mirë po shkon, tani po iki në një takim”, u shpreh Duygu, duke i lënë të gjithë konfuzë me përgjigjen e saj.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

11 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

15 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago