Categories: Kuriozitete

Tottenham në telashe, tre titullarëve ju skadon kontrata

Sezonit negativ të Tottenham i shtohen të tjera telashe. Klubi po përballet me mundësinë e largimit të tre lojtarëve të rëndësishëm me parametër zero. Bëhet fjalë për mesfushorin e shumëkërkuar Christian Eriksen dhe dy mbrojtësit Vertonghen e Alderweireld të cilët ja kanë bërë të qartë drejtuesve se nuk do të pranojnë asnjë ofertë të klubit për të zgjatur kontratat. Klubi ndoshta paguan kështu politikën e gabuar në drejtim të tre lojtarëve të cilët prej kohësh kanë marrë oferta të rëndësishme nga klube të mëdha e nuk do të bëjnë asnjë hap pas.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

11 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

16 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago