Tayna tashmë është kthyer në reperen më të komentuar në media dhe më e ndjekura në rrjete sociale ku numëron mbi 1 milion fansa që e ndjekin vetëm në Instagram. Shpesh reperja tërheq vëmendjen me postimet e saj dhe kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit.

Tayna ka publikuar një fotografi të reperit Tupac Shakur dhe shkruan se për të është ‘dashuri’.

Siç duket reperja është fanse e madhe e Tupacut i cili ka lënë pas hite shumë të suksesshme.

Pak kohë më parë Tayna tregoi se ka edhe një varëse të njëjtë me Tupacun.