Arjanit Prokshi, ka prekur të gjithë me postimin që ka bërë për shokun e tij tashmë të ndjerë Xhemal Gashin, i cili ndërroj jetë në një aksident trafiku në Drenas.

Prokshi ka shkruar se ndjehet i tronditur me lajmin për vdek’jen e Xhemalit, teksa thekson se sot paradite ai ishte i buzëqeshur dhe kush do e besonte se në mbrëmje do të ndërronte jetë.

Postimi i tij i plotë:

Sapo mora lajmin e hidhur per vdekjen e shokut dhe ish kolegut te punes Xhemal B Gashi.Ne nje rast aksidenti!Nje…

Posted by Arjanit Prokshi on Monday, September 14, 2020