Categories: Kuriozitete

Sot luhen këto ndeshje në ligën e kampioneve

Sot do të zhvillohen tetë ndeshje mjaftë interesante në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjet më interesante priten të jenë, Barcelona-Dortmund dhe Liverpool-Napoli.

Në ora 19:00 do të zhvillohen dy ndeshje, Valencia do të pres në “shtëpi” Chelsean dhe Lyon do të jetë mysafirë i Zenit.

Ndërsa në ora 21:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje tjera:

Barcelona-Dortmund
Genk-Salzburg
Lille-Ajax
Liverpool-Napoli
RB Leipzig-Benfica
Slavia Prague-Inter

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

3 days ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

3 days ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

3 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

5 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

5 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

6 days ago