Vetëm pak ditë pasi ia theu këmbën futbollistit të Evertonit, Heung Min Son ka shënuar sot kundër ekipit serb Crvena Zvezda dhe shikojeni mënyrën se si festoi.

Ia dedikon golin Andre Gomesit dhe i kërkon falje, sepse është një njeri fantastik, me kulturë të lartë njerëzore dhe sportive.