Ashtu siç kishte paralajmëruar reperi nga Kosova, Skivi, ka publikuar vetëm pak minuta më parë hitin “Menemadhe” në bashkëpunim me Donjeta Morinan.

Kënga e është realizuar nga kompania muzikore “DIEZ Music”, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë Skivi.

Ndërkohë, kënga është publikuar në kanalin “DIEZ Music” dhe mund ta ndiqi tani në “YouTube”.