Categories: ROZE

Rrjeti kryqëzon Kylie Jenner për këtë veprim

Ditën e djeshme, mamaja e Kylie-t, Kriss Jenner, festoi 64-vjetorin e saj të lindjes.

Në këtë ditë speciale, Kim i kishte përgatitur të ëmës një surprizë mbresëlënëse që na i mbushi të gjithëve sytë me lot.

Ajo i organizoi një festë në shtëpinë e tyre të vjetër, të cilën e kishte arreduar si dikur.

Për të gjithë kjo ishte surpriza më e bukur, mirëpo përveç organizimit të Kim, rrjeti po merret edhe me diçka tjetër!

Fansat e Kylie-t janë revoltuar kur 22-vjeçarja ka publikuar në InstaStory një video duke i dhënë makinës së saj “Bugatti”, 3 milionë dollarëshe.

Sipas tyre, miliarderja s’duhet ta kishte filmuar veten teksa i jepte makinës, pasi ky nuk është aspak një shembull i mirë për të tjerët.

Të shumtë janë ata që shkruajtën në Tëitter se t’i japësh makinës dhe të qëndrosh në telefon është e rrezikshme dhe ilegale.

“Pse Kylie filmon vazhdimisht veten duke i dhënë makinës? Mendon se duket fantastike? Sepse e vetmja gjë që shikoj është një vajzë e papjekur pa konsideratë për njerëzit që po vendos në rrezik.”- shkruan një ndjekës, mendimin e të cilit e kanë mbështetur shumë të tjerë.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

3 days ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

3 days ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

3 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

5 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

5 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

6 days ago