Vetëm dy ditë pasi Cristiano Ronaldo mohoi lajmet për një martesë të fshehtë me Georgina Rodriguez në Marok, modelja argjentinase ka thyer heshjten. Bukuroshja 25 vjeçare nuk ka bërë as një deklaratë në lidhje me publikimin e revistës italiane4 apo reagimin e futbollistit portugez, por ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram. Topless dhe vetëm me streçe, Georgina i ka “treguar” CR7 se duhet të nxitojë për ceremoninë martesore!