Ramiz Lladrovci ka kryer një operacion ne kliniken urologjike, shkruan TV Drenica.

Aj përmes një statusi në Facebook tregon se ka kryer operacionin me sukses të largimit të gurëve nga tëmthi.

Statusi i plotë:

FalënderimFalënderoj dr. Ekrem Sefiun dhe ekipin mjekësor të Spitalit në Vushtrri, anesteziologun dhe infermieret, të…

Posted by Ramiz Lladrovci on Tuesday, December 3, 2019