Nuk ka shumë kohë që televizionit ‘Ora News’ i është shtuar edhe një emision i showbizit.

Emisioni quhet ‘Glamour Zone’ dhe është shumë më ndryshe nga të tjerët, shkruan Albanienshow.

Nikoqirja e emisionit është prezantuesja sharmante Ester Bylyku, i gjithë emisioni zhvillohet në makinë të tipit limuzinë dhe duket që është më i veçantë se emisionet që kemi parë deri me tani në ekranin shqiptar.

‘Glamour Zone’ për pak kohë ka arritur që të futet në mesin e emisioneve më të ndjekura shqiptare, ‘Glamour Zone’ tani numëron qindra mijëra shikime në YouTube.

Po kush është Ester Bylyku, prezantuesja e emisionit?

Ester Bylyku është vajza e cila tash e 6 vite është gazetare në mediat shqiptare, Ester jo rrallë herë është komentuar për sensualitetin e saj.

Më poshtë ne sjellim disa foto të prezantueses nga Tirana.

Image