Tre javë më parë, reperi Mozzik publikoi këngën e tij të re “Dhelpër dinake”, e cila ka bërë namin në Youtube dhe në media po përflitet se i dedikohet Loredanës.

Mirëpo, teksa të gjithë diskutonin për këngën e re, Loredana posoi video në InstaStory me këngën e ish-it të saj, teksa e këndonte duke qeshur.

Madje, sot ajo ka publikuar një tjetër video ku shfaqet me të bijën, Hanën, teksa kërcejnë të dyja këngën e Mozzik.

Reperja filmon vogëlushen e cila sapo sheh të ëmën të kërcejë, nis të lëvizë edhe ajo duke ndjekur ritmin e këngës dhe videoja e tyre s’duhet humbur!