Pas rikthimit në rrjetet social, Rina duket se ka vendosur të mos fshehë më jetën personale.

Pak më parë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet krah bashkëpunëtorit të saj në këngën “Gigi”, Sin Boy.

Rina e puth këngëtarin në faqe dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet.

Te gjithë mendojnë se ata janë në një lidhje dhe në sy bie komenti i këngëtares Fifi.

Ajo i uron këngëtarët dhe tregon se është se lumtur për ta.

“Hajde për hajër na qoftë. E lumtur për ju”, shkruan Fifi.

Edhe Sin Boy ka publikuar një foto krah Rinës dhe fotoja duket se është shkrepur kohë më parë, pasi Rina ka flokët e zeza.

Gjithashtu një detaj që të bën të mendosh se janë në një lidhje, është edhe emri i tyre në Instagram.

Sigurisht që nuk përjashtohet mundësia e ndonjë bashkëpunimi të dytë, megjithatë na mbetët vetëm të presim si do vazhdojë situate.