Categories: ROZE

“Ndodh rrallë”, Xhensila surprizohet nga veprimi i Besit

Bes Kallaku ishte i ftuar pasditen e djeshme tek “Rudina”, ku foli për filmin “Falco” e tregoi sakrificat që ka bërë për të xhiruar këtë film. Besi tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes dhe gjatë kësaj periudhe ia ka ndjerë shumë mungesën Ajkës.

Gjatë gjithë intervistës Besi ishte shumë serioz dhe ky veprim i aktorit e ka habitur Xhensilën.

Ajo ka postuar në Instastory një foto nga emisioni dhe shkruan: Kaq serioz në një intervistë, e rrallë!.

Ndërkohë Besi gjatë intervistës tregoi se Xhensila e ka ndihmuar shumë.

“Unë dhe Xhensila jemi të dy kritikët më të mirë të njëri-tjetrit. Xhensila më ka dhënë një ndihmesë të jashtëzakonshme se ka qëndruar me Ajkën dhe ka qenë përgjegjëse për dy muajt e xhirimeve. Është strapacuar se nuk ka pasur ndihmë, unë isha 12-14 orë në xhirime”, u shpreh aktori.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

1 day ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

1 day ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

2 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

3 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

3 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

4 days ago