Ose del e zhveshur thuajse totalisht, ose del me rrjetë.

Me këtë të fundit, modelja e njohur CJ SPARXX është veshur sërish dhe ka pozuar përpara aparatit fotografik, shkruan Syri Kosova.

Me të kuqe dhe transparente, ajo kishte hipur mbi shtrat dhe nuk i lë aspak vend imagjinatës mashkullore.

CR madje ka rregulluar edhe ambientin për  festat e fundvitit.