Categories: ROZE

Lionel Messin po e ‘pret’ edhe ky top i artë! (Foto Lajm)

Ish-fituesja e Miss “BumBum”, Suzy Cortez, ka festuar me mënyrën e saj suksesin e Leo Messit.

Në ceremoninë “Theatre du Chatelet” të Parisit, argjentinasi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij “Topin e Artë”.

Suzy ka postuar në rrjetet sociale një seri fotosh ku tregon hiret e saj seksi ndërsa në një imazh ajo është e lyer me ar për të treguar rëndësinë e këtij suksesi të Messit.

“Falënderim për lojtarin më të mirë në histori Leo Messi, fiton topin e tij të 6-të të artë”, shkruan bukuroshja e njohur që është tifoze e zjarrtë e argjentinasit të Barcelonës.

Siç mund ta shihni ajo është zhveshur duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

5 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

9 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago