Categories: ROZE

Kush po ia shprishë flokët Vlora Çitakut

Vlora Çitaku është e vetmja që meriton epitetin ambasadore, duke u vlerësuar gjithmonë si një grua me virtyte të larta.

Në çdo situatë me veprat e saj Vlora e dëshmon denjësisht Shtetin e Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Përpos angazhimit në punë, Vlora shpesh relkasohet në mesin e familjarëve.

Këto momente të mrekullueshem për të ambasadorja shpesh i publikon në rrjete sociale.

Së fundmi në videon që ka publikuar ajo shihet duke u argëtuar me fëmijët e familjarëve.

Me këto veprime ajo dëshmon që është pa komplekse, sa që nuk ua prish asnjë dëshirë fëmijëve duke u reklasur në këtë mënyrë me flokët e saj.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

11 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

15 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago