Categories: Kuriozitete

Koeman: Marrja e drejtimit të Barcelonës është një Mundesi

Ronald Koeman e ka pranuar se ekziston mundësia që ai të marrë drejtimin e Barcelonës pas Euro 2020.

Ish-mbrojtësi i Blaugranave aktualisht është në krye të Holandës ku po shpreson të vulosë kualifikimin për në finalet e verës të vitit të ardhshëm.

Koeman ka një klauzolë në kontratën e tij me Holandën që i lejon atij të bashkohet me Barcelona pas turneut.

“Nuk e di nëse do të vazhdoj [të flas për punën e Barcelonës ] në të ardhmen sepse është pak e çuditshme të flasësh për mundësinë e shkuarjes në klub ndërsa je trajneri i Holandës”, ka thënë Koeman, transmeton telegrafi.

Koeman është një nga të preferuarat për të vendin e Ernesto Valverdes në Camp Nou.

Redaksia

Recent Posts

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

21 hours ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

21 hours ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

2 days ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

2 days ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

3 days ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

3 days ago