Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm holandez Denis Bergkamp i cili në karrierën e tij ka luajtur me Ajaxin, Arsenalin dhe Interin, është e fejuara e re talentit të mesfushës së Ajaxit Donny van de Beek. Pasi bënë publike lidhjen e tyre në verë, si për ta konfirmuar Donny dhe Estelle kanë shkuar sëbashku në Paris në cermoninë gala të Topit të Artë.

094456077-f8ae15f1-839a-4a3b-9bd5-606adcd742b8

094457265-db526270-5458-4263-87ef-4b3c035d04e8

094457376-4a8ca0e2-7ea3-476e-99dd-2914f712edf0

094455881-1bfbbc21-255f-4efb-9603-4f24c643899b

094456155-b09773ae-afbb-47b1-a42f-50e5f811b46b