Categories: Lokale

Kërcënohet me jetë kryetari Ramiz Lladrovci

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka marrë kërcënim me jetë nga një person.

Burimet e FaktePlus kanë konfirmuar kërcënimin të cilin e ka marrë kryetari Lladrovci.

Se kryetari ka marrë kërcënime serioze është e vërtetë tregon ky burim, dhe për këtë kërcënuesi  është arrestuar nga policia.

Nuk dihet akoma se për çfarë ka ardhur deri te ky kërcënim, por FaktePlus do të provojë të marrë informacione për këtë rast nga vetë kryetari Lladrovci, edhe nga Policia e Kosovës.

Së shpejti do të merrni informacione të reja lidhur me rastin.

Redaksia

Share
Published by
Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

12 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

16 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago