Categories: ROZE

Këngëtarja e famshme publikon foton e parë me të dashurin e saj

Këngëtarja e famshme Demi Lovato duket e gatshme për një dashuri të re. Konkretisht, këngëtarja nisi një lidhje sekrete me Austin Wilson, dhe tani më në fund ajo ka ndarë atë me ndjekësit e saj në Instagram.

Demi postoi një selfie duke u puthur me Austin. Ai nuk mban bluzë dhe ajo është e veshur me një edicion të rehatshëm.

“Zemra ime”, shkruan Demi krahas fotografisë, duke konfirmuar romancën e tyre. Austin postoi një fotografi të ngjashme në profilin e tij, me më shumë se 60,000 përcjellës.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

1 day ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

1 day ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

2 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

3 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

3 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

4 days ago