Categories: ROZE

“Ke lën takim nga liqeni?”, Eliona nuk e lë pa përgjigjen epike ndjekësin

Eliona Pitarka është bërë e njohur për publikun si aktore. Ajo ka tërhequr fillimisht publikun me bukurinë e saj, por më pas siç pranojnë edhe kolegët, Eliona ka vërtetuar se është shumë e aftë edhe si aktore. Bukuroshja ka fituar zemrën e publikur dhe gjithashtu është shume e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Në foton e fundit aktorja ka pozuar nga brënda një makine ku xhami është i mbuluar nga pikat e shiut.

Por pavarësisht fotos shumë artistike ndjekësit nuk mund të rrinë pa komentuar edhe në sensin e shakasë. “Kur ke len takim nga liqeni. Dhe e shef qe shiu nuk po ndalon”, komenton njëri prejt tyre dhe Eliona si gjithmonë ka vendosur ti kthej një koment me disa emoji që tregojnë se aktoren e bëri të qesh ky koment.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

11 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

15 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago