Categories: ROZE

Irina Shayk një nga modelet më atraktive në botë (Foto-Lajm)

Modelja e njohur Irina Shayk, është një nga modelet më atraktive dhe më të kërkuara në të gjithë botën.

Kjo për shkak të bukurisë që ajo ka, si dhe formave trupore që nuk heziton që herë pas here ti ekspozojë, shkruan Indeksonline.

Irina mori vëmendje të madhe edhe për shkak të jetës së saj private, për shkak të lidhjeve që kishte.

Fillimisht me yllin e futbollit Cristiano Ronaldo, pastaj me aktorin Bradley Cooper, ajo nuk mundi të ‘rehatohej’ duke qenë përsëri ‘single’.

Në paraqitjen e fundit ajo edhe njëherë ka dëshmuar se sa i përket bukurisë dhe formave trupore, Irina është një nga modelet më atraktive në botë.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

1 day ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

1 day ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

2 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

3 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

3 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

4 days ago