Categories: Kuriozitete

Hadërgjonaj pranë transferimit tek gjiganti turk

Florent Hadërgjonaj mund të largohet nga Huddersfield në afatin kalimtar të janarit.

Mbrojtësi i krahut i Kombëtares së Kosovës, mund të vendos për një afrim te Fenerbahce në janar, për t’u larguar nga Huddersfield Town.

Fenerbahce raportohet se do të përdorë Vedat Muriqin, për të bindur Hadërgjonajn.

Lojtarët kanë raporte të mira e Kombëtarja e Kosovës, dhe kjo mund të ndikojë që të bashkohen në Superligën e Turqisë, te Fenerbahce.

25 vjeçari Hadërgjonaj te Huddersfield është transferuar nga Ingolstadt në vitin 2017.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

6 hours ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

6 hours ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

12 hours ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

2 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

2 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

3 days ago