Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita, u bënë prindër për herë të pare një muaj më parë. Në jetën e tyre erdhi një vajzë të cilës i vendosën emrin e bukur Ayana.

Dyshja kanë publikuar vazhdimisht foto pranë vogëlushes duke mos e zbuluar portretin e plotë të saj, së paku deri më tani. Leonita ka publikuar së fundmi një foto, në të cilën ka treguar fytyrën e Ayanës dhe duket tamam si një ëngjëll.

“Bebushja jonë ëngjëll”, ka shkruar ajo krahas fotos. Si Leonita ashtu dhe Graniti nuk i kanë kursyer dedikimet e bukura plot dashuri për vogëlushen që nga momenti i ardhjes së saj në jetë.