Këngëtarja Gjyste Vulaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Një të tillë e hodhi përsëri.

Në Instagram, Gjystja doli me bikini dhe duket shumë seksi.

View this post on Instagram

@fashionnova

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on