Categories: Kuriozitete

Gabimi në në përballjen me Chelsean, Mustafi u kërkon falje tifozëve

Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadra e tij nuk dorëzohet dhe se do të qëndrojnë të bashkuar.

“Jam i lumtur dhe krenar të kemi një ekip të madh që luftoi me mua 90 minuta, pas gabimit tim që, jo vetëm se ndikoi te goli i parë, por po ashtu e perjashtoi David Luizin (me fal David!). Nuk dorëzohemi kurrë, luftojmë me pasion dhe qëndrojmë të bashkuar”, ka thënë Mustafi.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

4 hours ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

4 hours ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

11 hours ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

2 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

2 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

3 days ago