Categories: ROZE

Fotot e drenicases që shfaqi trupin superhot (Foto Lajm)

Hafia Mira vajza me prejardhje nga Drenica dhe është një nga shqiptaret me “HOT” në Instagram, ajo është e lindur dhe rritur në Kanada.

Modelja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku me linjat trupore tejet “HOT” do të ju lë pa fjalë.

Hafia është e njohur për prapanicën e saj si Kim Kardashian.

Me fotografi të shumta të cilat bukuroshja i publikon në rrjetet sociale i çmend të gjithë me trupin e saj.

Ne ju sjellim fotografit ku drenicasja shfaqet pothuajse pa rroba:

Redaksia

Recent Posts

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

20 hours ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

20 hours ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

2 days ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

2 days ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

3 days ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

3 days ago