Categories: ROZE

E ka marrë malli për t’u zhveshur, modeles seksi po i mungon vera

Emily Ratajkowski mezi po pret që të përfundojë dimri.

Modelja 28-vjeçare mori llogarinë e saj zyrtare, Instagram, për të ndarë një fotografi nga ditët e ngrohta.

Postimi thjesht u titullua: “Më mungon, verë”.

Në foto, Ratajkowski ishte veshur me një palë bikini nga leopardi – të realizuar nga Inamorata.

Ajo u shfaq e mahnitshme, ndërsa në plan të parë ka vënë linjat e bujshme trupore.

Meqenëse shquhet si një prej modeleve më tërheqëse, Emily ditë më parë postoi një foto të vetes në bikini në moshën 14-vjeçare që dukej e penduar për shkak të zhveshjes pasi ishte në moshë të re.

Sidoqoftë, Ratajkowski tha se “ishte thjesht një fëmijë në këtë foto dhe do donte që bota ta kishte inkurajuar asokohe të ishte diçka më shumë se sa thjesht një trup i bukur”.

Redaksia

Recent Posts

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

5 hours ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

5 hours ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

1 day ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

1 day ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

2 days ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

2 days ago