Categories: Lokale

Dy të lënduar në një aksident në Mitrovicë

Nga një aksident që ka ndodhur dje në Mitrovicë, janë lënduar dy persona, shkruan Kallxo.com.

Sipas Policisë në këtë aksident janë përfshirë dy automjete dhe personat e lënduar janë drejtuesi i njërit automjet dhe fëmija i tij.

Tutje thuhet se të lënduarit ndihmën mjekësore e kanë marrë në Emergjencën e Spitalit në Mitrovicë.

Policia thotë se rasti i cili ka ndodhur rreth orës 22:00 është nën hetime.

Redaksia

Share
Published by
Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

1 day ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

1 day ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

2 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

3 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

3 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

4 days ago