Categories: ROZE

Chloe, “rreze dielli në ditë me re”

Pasi poshtëroi publikisht ish-të dashurin 50 vjeçar i cili i bërtiti në fytyrë pa asnjë arsye dhe nuk i jepte as para, duket se Chloe Khan ka gjetur qetësi.

Bukuroshja 27 vjeçare po shijon çdo ditë të qëndrimit të saj në Dubai.

Vetëm pak orë më parë, ylli britanik i Big Brother Celebrity ka postuar në Instagram një foto tepër seksi ku ka ekspozuar gjoksin bombastik.

“Bëhuni rreze dielli për dike në një ditë me re,” shkruan ajo.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

4 hours ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

4 hours ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

11 hours ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

2 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

2 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

3 days ago