Categories: ROZE

Chiara Bransi, ish e dashura e Burkit që adhuron Barcelonën!

Chiara Bransi e cila njihet si modele dhe blogere nuk e fsheh pasionin e saj për Barcelonën. E lindur në Gjermani, e adoptuar në Milano tashmë bukuroshja seksi jeton në Ibiza dhe nga aty ajo admiron magjitë që dhurojnë në fushë Messi dhe shokët e tij. Në këtë moment jo të Barcelonës ndosha futbollistët katalanas kanë pak nevojë për ngushëllimet e Chiarës. Në të kaluarën bukurosha Bransi ka patur një lidhje me portierin e Dortmundit Roman Burki.

Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

1 day ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

1 day ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

2 days ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

3 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

3 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

4 days ago