Modelja e njohur i heq të gjitha për një foto

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram. E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në... Read more »

Gold Ag , gjithkund në hap me gruan

Gold Ag që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë, shfaq lumturinë në mënyra të ndryshme për ndjekësit e tij. Përballë gruas së tij, ai shihet i buzëqeshur çdo herë,... Read more »

Ja çfarë i bën gjoksit Majlinda

Majlinda Zeka ka arritur që të jetë një emër tejet aktiv në mediat rozë. Janë pozat e zjarrta që ajo qëndron gjithmonë prezente në lajme, shkruan “Kosovarja”. Duke u... Read more »

Kjo është familja e “Kamishit” – gruaja e fëmijët

Bekim Haxhiu, ishte një nga luftarët e dalluar të luftës së lavdishme të “UÇK”-së, e sot është një nga akterët e rëndësishëm të politikës në vend, shkruan “Kosovarja”. Haxhiu,... Read more »

Fjolla Krasniqi vë gjoksin në pah në foton e fundit

Këngëtarja e famshme kosovare, Fjolla Krasniqi, është ndër emrat mjaftë të lakuar në botën e showbizit, shkruan “Kosovarja”. Ndonëse larg skenës muzikore, Fjolla ende mbetet në vëmendjen e publikut,... Read more »

Duda Baljes vetëm po i shtohet bukuria

Është ndër deputetet më të bukura që ka Kuvendi i Kosovës. Duda Balje vazhdon që të jetë në top formë përkundër moshës që ka duke u cilësuar si një... Read more »

Adelina e Zanfina bëhen gati për të dal, dy motrat ia ‘qesin’ flakën Instagramit me pamjen e tyre

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali,... Read more »

Kënga e Lotina Haziri garojnë, cila poza më të nxehtë

Kënga dhe Lotina janë dy femrat që gjithmonë tërheqin vëmendje për pozat provokuese. Duke u shfaqur në mënyra të ndryshme, ato menjëherë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”. Me pozat... Read more »

Khloe ia kthen të gjitha diellit

Khloe Terare po e shijon kohën e mirë. Ajo nga pishina ka hedhur dy fotografi të reja, ku shihet se ka rënë në ‘krahët e engjëllit’, shkruan Syri Kosova.... Read more »

Enca nxjerr komplet gjoksin jashtë me këtë imazh

Enca Haxhia shfaqi linjat trupore në fotografinë e fundit. Këngëtarja Enca Haxhia nuk harron të provokojë me paraqitjet atraktive në rrjete sociale. Së fundi, ajo pozoi në bikini dhe... Read more »