Categories: ROZE

Burrin ideal e ka gjetur, Eliona është gati për një familje me 4 fëmijë

Pak javë më parë aktorja, Elion Pitarka bëri publike lidhjen e saj.

Ajo tregoi se është mjaft e lumtur krah personit të zemrës, por preferoi që identitetin e tij ta mbajë të fshehtë.

E megjithatë kjo nuk e ndalon aktoren që të tregoje planet për të ardhmen. Eliona Pitarka ka treguar se dëshiron të bëhën nënë e 4 fëmijëve.

Teksa ka folur për synimet ajo është shprehur: “Janë shumë në fakt, por po them njërën që më erdhi në mendje tani: Një familje e madhe e lumtur me 4 fëmijë”.

Por nuk është ndalur me kaq, ajo ka treguar se mashkulli ideal është ai që ka në krah tashmë.

Ne ende nuk edimë se cili është fatlumi. Herë pas here ajo publikonte në rrjetet sociale foto ku shfaqej pranë tij, por pa treguar identitetin.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

13 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

17 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago