Modelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale dhe mediat rozë, ku nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike trupore, shkruan TV Drenica.

Për këtë, ajo ka fituar simpatinë e miliona fansave, që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo gjatë një postimi në Instagram  e ka dëshmuar se jo rastësisht konsiderohet si ‘bombë’, duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Rezultati i imazhit për Anastasiya Kvitko hot"