Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet krejt ndryshe.

Dobësimi dhe ndërhyrje të pamjen e saj, kanë bërë që Blerona të duket krejt ndryshe nga ajo që ka qenë me herët.