Categories: ROZE

Arta ja qet flakën Afrikës, ekspozon trupin e saj si asnjëherë me parë

Arta Elezaj është emri që po bën bujë të madhe në publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur pasi ishte pjesë e serialit ‘O sa mirë’ me rolin e ‘Xhakartës, përcjell ORAinfo.

Xhakarta është shumë e përfolur për jetën e saj super-luksoze. Ajo se fundmi ka shkuar për pushime në Afrikë.

Nga atje, Arta ka publikuar disa foto ku shfaqet përvëluese në bikini.

Kaq joshëse nuk është shfaqur moti aktorja e njohur kosovare.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

13 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

17 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago