Categories: ROZE

Angelina Jolie ishte çmendurisht e dashuruar me këtë femër

Aktorja e njohur Angelina Jolie nuk e fshihte kurrë faktin që i donte gratë, dhe një aktore e fitoi plotësisht zemrën e saj.

Kjo është Jenny Shimizu me të cilën Angelina u takua në setin e filmit “Foxfire”. Ishin vitet ’90, dhe Angelina më pas pranoi se ra në dashuri sapo u takua me të.

“U dashurova sapo e pashë. Mendova se ishte e shkëlqyeshme”, tha ndër të tjera Angelina.

Konkretisht, Angelina pranoi se ajo dëshironte të martohej me Jenny menjëherë, por këtë e pengoi fakti që ajo ishte e martuar me Jonny Lee Miller.

“U befasova që ndjeva menjëherë një herë për një femër njësoj atë që kisha ndjerë para burrave,” tha Angelina.

Redaksia

Recent Posts

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

11 hours ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

15 hours ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

1 day ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

1 day ago

Ndodh veç në Kosovë/ 2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër…

1 day ago

Fifi një super-femër pas dobësimit, ‘çmend’ me pamjen e fundit

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.…

1 day ago