Categories: ROZE

Aksidentohet reperi i njohur shqiptar? Shqetësohen fansat

Fansat e reperit Nushi janë shqetësuar sot me disa fotografi që po qarkullojnë në rrjet. Në to, Nushi shfaqet në një makinë të aksidentuar e të rrokullisur. Nuk dihet saktë se në çfarë rrethana janë shkrepur këto fotografi të cilat janë siguruar edhe nga Prive.al.

Kujtojmë se për sot pasdite, reperi e ka paralajmëruar publikimin e një projekti të ri muzikor, ripërpunim i hitit të dikurshëm ‘A më kujton’ nga Naser Berisha.

Redaksia

Recent Posts

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

21 hours ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

21 hours ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

2 days ago

Skenderaj/Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Skenderaj-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në mesditë, ku janë përfshirë një motoçikletë dhe…

2 days ago

Skenderaj, kjo është lista e 18 mësimdhënësve të rinjë që u pranuan (DOKUMENT)

Drejtoria Komunale e Arsimit në Skenderaj ka shpallur rezultatet për plotsëimin e vëndeve të lira…

3 days ago

Publikohet dokumenti i plotë i përbashkët i Kosovës dhe SHBA-së

Sot në Prishtinë është arritur një marrvëeshje në mes të Kosovës dhe SHBA-ve. Kosova dhe…

3 days ago