Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte Afrona ka publikuar disa imazh ku shfaqet nga duke pozuar në autobus. Kjo pamje duke se i ka pëlqyer shumë Bleros.

“My love”, ka qenë përshkrimi që Blero ka bërë në fotografitë e postuara nga Afrona.