Categories: Qendrore

3 kafshë të rralla që natyra i ka bekuar me një pamje unike

Të gjitha krijesat e Tokës janë të ndryshme, por jo të gjitha diferencat mes tyre janë të dukshme për syrin.

Disa kafshë kanë histori speciale, disa të tjera kanë shenja të ndryshme dhe të gjitha kanë një personalitet unik të tyren.

Ashtu siç disa njerëz, për shkak të mutacioneve të ndryshme, vijnë në jetë të veçantë, edhe disa kafshë janë të veçanta dhe unike nga të tjerat.

Kështu, ne po ju sjellim disa foto të këtyre gjallesave unike, që natyra u ka dhënë disa “dhunti” që të tjerat nuk i kanë.
Redaksia

Recent Posts

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 11 mësimdhënës (Dokument)

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 1 mësimdhënësve…

6 hours ago

Skenderaj/Covid19: Ky është numri i përgjithshëm i të infektuarve

27 raste në komunën e Skenderajt janë aktivë me Covid19, që prej se u shfaqen…

6 hours ago

Skenderaj/Komuna “hapë” kuletën

Saktësisht 3 milionë e 872 mijë e 998 euro janë planifikuar të investohen në projekte…

13 hours ago

Ujqit shfaqen shumë pranë shpellës së njohur të Kusarit, banorët ndihen të rrezikuar

Banorët e fshatit Dol të Gjakovës po ndihen të rrezikuar nga ujqit të cilët kohëve…

2 days ago

A do të rrëzohet Qeveria Hoti pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese gjatë të mërkurës ka hedhur poshtë ankesën e deputetit nga radhët e Partisë…

2 days ago

Skenderaj/ETC dhe Komuna u bëjnë bisht fjalëve! (Dokument)

Ende pa nisur ndërtimi i Qendrës tregtare ETC në Skenderaj, ku kjo e fundit i…

3 days ago