Kylie Jenner me ‘selfie’ e ekspozon gjoksin bombastik

Ajo është pjestare e familjes së njohur Kardashian, dhe sikurse motrat e saj edhe ajo gëzon një pamje mjaft të bukur, duke bërë kështu për vete miliona fansa gjithandej nëpër botë.

Me paraqitjet e saj publike ajo kujdeset që vazhdimisht të marrë vëmendjen duke ekspozuar bukurinë që e karakterizon dhe format ‘bombastike’ trupore.

Njejtë ka bërë së fundmi, përmes disa InstaStory që i ka publikuar ka dëshmuar se vazhdon të jetë një nga femrat më ‘hot’ në botë.