Arta Nitaj shijon pushimet në bregdet, fotografon trupin nga afër në bikini

Arta Nitaj po i shijon pushimet.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, po i shijon ditët e nxehta të verës, shkruan lajmi.net.

Derisa po merr rreze dielli ajo me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Në postimin e fundit ajo e ka fotografuar trupin nga afër dhe duket tejet joshëse në bikini.

Ajo po punon edhe për të arritur rezultate sa më të mira trupore, falë ushtrimeve të shumta në palestës.