Qendrore

Lloji i ri i COVID-19 më infektiv, a do të ketë vaksinë këtë vit?

Shkencëtarët kanë gjetur prova se COVID-19, sëmundja që e shkakton koronavirusi, shpërndahet edhe...

Thaçi e Lushtaku për çaj në shtëpinë e Kadri Veselit

Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit para pak javësh iu ngrit aktakuza nga Gjykata...

Tragjedia në Gjakovë, vëllau i viktimës: Djali nga Tropoja ju hyri në dhomë pabesisht në 03:00 të mëngjesit

Dje në mëngjes është raportuar për një vrasje dhe dy persona të plagosur...

Rritet çmimi i naftës

Arabia Saudite rrit çmimin e naftës. Industria e naftës po rikuperon disa nga...

Ky është moti për sot dhe nesër në Kosovë!

Masat e ajrit me presion të lartë të cilat kanë përfshirë vendin, do...

OP/ED

ROZE

Kiara dhe Butrinti nuk janë më bashkë…

Një pyetje si kjo s’ka mundur si t’i mos i bëhej. Kiara Tito ka qenë e përfolur për një lidhje...

Gruaja e Bleros vishet lartë e zhvishet poshtë

Modelja bukuroshe Afrona Dika e cila u bë e njohur për shqiptarët që nga martesa me këngëtarin Blero është një...

Nuk do tu besoni syve se si duket Sara Hoxha pa grim

Shumica e fytyrave publike hezitojnë të shfaqen natyrale në publik, duke qenë të varura nga grimi i tepërt. Mirëpo këtë...

Zhvishet Madona, duket seksi për një 61 vjeçare

Madonna, e cila sapo ka mbushur 61 vjet, është paraqitur sot e zhveshur derisa ka bërë foto provokative para pasqyrës,...

Sport

Talenti i Llapit ka arritur marrëveshje me skuadrën evropiane

Futbollisti i Llapit, Hajdin Salihu do të vazhdoj karrierën te skuadra kroate, Hajduk Split. Kapiteni i kombëtares U19 të Kosovës...
Reklama 300x250